بنکن

شرکت Benkan یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید و عرضه اتصالات لوله است. این شرکت در سال 1947 با نام نیهون بنکن کوگیو در توکیو تاسیس شد و از آن زمان تا کنون با توسعه محصولات و بازارهای خود، به یکی از برندهای معتبر در صنعت لوله کشی تبدیل شده است. بنکن انواع اتصالات لوله را از جمله اتصالات جوشی، اتصالات مکانیکی، اتصالات یک لمسی و اتصالات خمیده تولید می کند. این شرکت دارای چندین کارخانه در ژاپن و کشورهای دیگر مانند تایلند و ویتنام است و محصولات خود را با استانداردهای بین المللی مطابقت می دهد. بنکان همچنین با ابتکار و نوآوری در زمینه تولید اتصالات لوله از جنس استنلس استیل، نام خود را در بازار جهانی محکم کرده است. بنکان با بیش از 70 سال تجربه و تخصص، می تواند به نیازهای مشتریان خود در زمینه لوله کشی پاسخ دهد.

محصولات شرکت Benkan شامل انواع اتصالات لوله برای کاربردهای مختلف می باشد. این شرکت اتصالات لوله را از جنس فولاد کربنی، فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ و آلیاژهای غیر فلزی تولید می کند. اتصالات لوله بنکن شامل زانو، سراه ، تبدیل، کپ و لپ جوینت می باشند. بنکن همچنین اتصالات فشاری، لوله های استنلس استیل، فلنج ها، ابزار فشاری و محصولات مرتبط دیگر را نیز عرضه می کند. محصولات بنکن در زمینه های مختلفی مانند پالایشگاه های نفت، کارخانه های شیمیایی، نیروگاه ها و ساختمان های تجاری کاربرد دارند. بنکان دارای چندین کارخانه در ژاپن و کشورهای دیگر مانند تایلند و ویتنام است و محصولات خود را با استانداردهای بین المللی مطابقت می دهد.

 

بنکن

شرکت تامین تاسیسات نوین کالا به عنوان یکی از واردکنندگان  محصولات بنکن  می باشد. این قابلیت به ما اجازه می‌دهد تا محصولات با برند بنکن را با بهترین قیمت به مشتریان مختلف ارائه دهیم  و از تجربه و تخصص خود در زمینه تاسیسات و لوله‌کشی برای ارتقاء کیفیت و کارایی پروژه‌های مختلف استفاده کنیم.

 

 

محصولات بنکن

  • زانو های 90 و 45 درجه بنکن
  • سراه های بنکن

 

 

  • تبدیل بنکن
  • کپ بنکن
  • بوشن بنکن
بنکن

لیست قیمت بنکن در تاسیسات خانه

 

ارسال صورت برای کارشناسان تاسیسات خانه

ایجاد پیش فاکتور توسط کارشناس

(در کمتر از 3 ساعت)

راه های ارتباطی با کارشناسان تاسیسات خانه

هیچ محصولی یافت نشد.