شرکت سیم ایتالیا

شرکت سیم ایتالیا که در زمینه تولید اجزای برنج و شیرآلات برای سیستم های لوله کشی، گرمایش و تهویه مطبوع و شبکه های توزیع گاز و آب فعالیت میکنید. این شرکت یکی از رهبران جهانی در این صنعت می باشد که  محصولات با کیفیت بالا و رقابتی را به 77 کشور جهان عرضه می نمایید.

شرکت سیم در سال ۱۹۵۷ میلادی در کشور ایتالیا تاسیس شده و با بیش از ۶۰ سال تجربه در این حوزه، به یکی از معتبرترین برندهای “ساخته شده در ایتالیا” تبدیل شده است. این شرکت با فروش 52 میلیون و 300 هزار یورو در سال ۲۰۲۰ و دارای دو واحد تولیدی در سان موریتسیو د اپالیو و پوگنو می باشد . همچنین  دارای 6 شعبه خارجی در آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه هستند که محصولات خود  را در سراسر جهان توزیع میکنند.

محصولات شرکت سیم  شامل انواع شیرآلات برنجی برای سیستمهای لوله کشی، گرمایش و تهویه مطبوع و شبکه های توزیع گاز و آب هستند.

 

سیم ایتالیا

شرکت تامین تاسیسات نوین کالا به عنوان یکی از عوامل توزیع محصولات شرکت سیم ایتالیا می باشد. این عاملیت به ما اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات شرکت نیوپایپ را به مشتریان مختلف ارائه دهیم  و از تجربه و تخصص خود در زمینه تاسیسات و لوله‌کشی برای ارتقاء کیفیت و کارایی پروژه‌های مختلف استفاده کنیم.

محصولات شرکت سیم ایتالیا

  • شیر فلکه کشویی
  • شیر فلکه سوزنی و شیر یک طرفه

 

 

  • شیر گازی و شیر شلنگی
  • شیر گازی و شیر تنظیم
  • شیرفشارشکن
سیم ایتالیا

لیست قیمت سیم ایتالیا در تاسیسات خانه

 

ارسال صورت برای کارشناسان تاسیسات خانه

ایجاد پیش فاکتور توسط کارشناس

(در کمتر از 3 ساعت)

راه های ارتباطی با کارشناسان تاسیسات خانه

هیچ محصولی یافت نشد.