نیوپایپ

پایه گذار گروه صنایع گيتي پسند، حاج ناصر جنتي، در سال ۱۳۷۸ در یک نمایشگاه صنعتي در آلمان با لوله پنج لایه آشنایي پيدا ميكند و با گرفتن نمایندگي از سازندگان تجهيزات لوله در آلمان، شروع به توليد اين دسته از لوله ها در كشور كرده است.

بلافاصله يك خط توليد خريداري و در شروع شهريور ۱۳۷۹ از گمرك خارج و پس از حمل به كارخانه آتي لوله سپاهان، در آبان ماه همان سال با رفع چالش هاي فراوان، خط توليد لوله پنج لايه با نام تجاري نيوپایپ در این كارخانه راه اندازي شده و این رخداد، يكي از رويدادهاي برجسته در تاريخچه نيوپایپ محسوب ميشود.

مواد اوليه توليد لوله 5 لايه نيوپایپ در ابتدا از شركت الجی كره جنوبی وارد میشد كه پس از مدتي با تلاش كارشناسان مجرب واحد تحقيقات پلیمری گروه صنایع گيتي پسند، این مواد با كيفيت بالا و رقابتی در داخل كشور تولید گرديد كه نتيجه این پیشرفت، افزایش خطوط تولید این محصول را به دنبال داشت، بطوری که در حال حاضر شرکت دارای بالغ بر ۴۰ خط تولید فعال است و قادر است نسبت به تأمین نصف نیاز داخل کشور به لوله پنج لایه با استانداردهای بالا عمل نماید.لازم به ذكر است نتيجه پژوهشهای مراكز علمی گروه، توليد و عرضه بيش از بيست نوع محصول از جمله لوله نیوپایپ را فراهم آورده است كه با بالاترین كيفيت و مناسبترین قيمت به بازار عرضه شده است. این محصول گواهینامه ها و استانداردهای ملی و جهانی مورد نیاز را دریافت کرده و این امکان را برای گروه صنایع گیتی پسند فراهم آورده تا با محصولات همرده در بازار داخلی و خارجی رقابت کند.
خانواده بزرگ گروه صنایع گیتی پسند با هدف کارآفرینی، اشتغال زایی و تولید پایدار، هم اكنون به يكي از نمادهاي اقتصاد مقاومتی و پیشرو در صنعت تاسيسات ساختماني با تكيه بر دانش فنی، مهارت و تجربه بیش از بیست ساله خود تبديل شده است كه قصد دارد فروش این محصول را در سطح جهان گسترش داد

 

نیوپایپ

شرکت تامین تاسیسات نوین کالا به عنوان یکی از عوامل توزیع محصولات شرکت نیوپایپ می باشد. این عاملیت به ما اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات شرکت نیوپایپ را به مشتریان مختلف ارائه دهیم  و از تجربه و تخصص خود در زمینه تاسیسات و لوله‌کشی برای ارتقاء کیفیت و کارایی پروژه‌های مختلف استفاده کنیم.

محصولات شرکت نیوپایپ

  • لوله های پنج لایه
  • اتصالات لوله با برند نیوپایپ

 

  • شیر آلات تاسیساتی
  • ابزار های لوله کشی
  • تجهیزات کنترل دما

 

نیوپایپ

لیست قیمت نیوپایپ در تاسیسات خانه

 

ارسال صورت برای کارشناسان تاسیسات خانه

ایجاد پیش فاکتور توسط کارشناس

(در کمتر از 3 ساعت)

راه های ارتباطی با کارشناسان تاسیسات خانه

هیچ محصولی یافت نشد.